HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesi olan Tarım Kredi Kooperatifleri, hayvancılık faaliyetlerini kendi üzerinden başlamış ve ana hissedarı olduğu şirketleri üzerinden sürdürmüştür.

Şirketimiz EDELER BESİCİLİK olarak hayvancılık faaliyetlerine 1990 yılında Şanlıurfa’da damızlık gebe düve ithalatı yaparak devam ettirmiştir.

EDELER BESİCİLİK ; sağlıklı besi danalarını şeffaf, hızlı ve kaliteli hizmet ile et sektörüyle buluşturmak adına kurulmuştur.

Faaliyet gösterdiği sektörde değişen teknoloji ve profesyonel ekip eşliğinde, ürün kalitesi ve verimliliğinden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından özenle seçilen büyükbaş hayvanlar veteriner hekim kontrolünden geçirildikten sonra besi çiftliğine alınır. Çiftliğe alınan hayvanların besi sürecinde %100 doğal yemler kullanılmaktadır. Çiftliğimizde kullanılan yemlerde hayvanlardan daha fazla ürün elde etmek için herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Tüm kontrolleri Tarım Bakanlığı tarafından yapılan, modern teknoloji ürünlerinin kullanıldığı Dülger Besi Çiftliği’nde alanında uzman mühendisler, veteriner hekimler ve çalışanlar sayesinde her adım planlı olarak sürdürülmektedir.